Псиліум (Psyllium)

Купить псиллиум
Купить псиллиум

Псиліум є підходящим рослинним проносним для здорових людей.

Псиліум часто є дуже ефективним рослинним лікарським засобом при запорах і діареї. Самостійне лікування у здорових людей зазвичай проходить без ускладнень і без побічних ефектів. Однак, подорожник не підходить для багатьох людей. Наприклад, ті, кому заборонено пити багато станом здоров’я, повинні утримуватися від використання цієї лікарської рослини. Це також відноситься до деяких серцевим або нирковим захворюванням, а також до звуження травного тракту. До речі, назва псиліума походить від його появи: він нагадує блохи.

Лікарська рослина псиліум (psyllium) коротко

Лушпиння подорожника набухає в кишечнику, пов’язуючи воду і, таким чином, збільшуючи обсяг стільця, ефективна при запорах і діареї; може знижувати рівень холестерину при захворюваннях, які забороняють рясне вживання алкоголю (ниркова дисфункція або певні серцеві захворювання), в анамнезі кишкова непрохідність, звуження стравоходу і шлунково-кишкового тракту, і тільки після консультації з лікарем з приводу ліків.

пити багато до і після прийому
Області застосування: закрепи, діарея, регуляція травлення в дієті з низьким вмістом клітковини, в альтернативній медицині, а також в так званій кишкової реабілітації

Запор є поширеним хронічним захворюванням, особливо у жінок. У більшості випадків, хронічний запор, як технічний термін, через повторюваного або тривалого прийому проносних препаратів, що відпускаються без рецепта. Тому не слід лікувати повторювані запори самостійно. Підіть до лікаря. Не влаштовуйте рецепт проносного ліки. Для допомоги з запором, дивіться більше інформації.

Ефект псиліума

Псиліум, або, точніше, лушпиння псиліума, містить велику кількість різних цукрів, що утворюють так звану слиз. Цілісні насіння псиліума також мають високий вміст жиру.

Слиз лушпиння подорожника діє як набряк. У кишечнику вони можуть пов’язувати в 200 разів більше своєї ваги у воді. В результаті стілець набухає в кишечнику і стимулює кишкову діяльність при запорі. При діареї набухають речовини виводять воду з кишечника і тверднуть.

Масла з подорожника підтримують послаблюючий ефект при запорах. Масла діють як свого роду мастило і полегшують транспортування і виведення стільця.
Позитивний вплив псиліума і лушпиння подорожника на запори і діарею добре документовано в дослідженнях. Ефект зазвичай наступає через 2-3 дня.

Stiftung Warentest описує псиліум як відповідний для запору

Очищення кишечника за допомогою подорожника

В альтернативній медицині та у багатьох пацієнтів так звана кишкова реабілітація користується великою популярністю. Очищення кишечника має відновити здорову кишкову флору. Наукові докази ефективності кишкової реабілітації очікуються. Крім того, ця лушпиння псиліума або псиліум сприяє зростанню здорових кишкових бактерій.
Рівні флохамена і холестерину

Поширення псиліума в здорових кишкових бактерій сприяє, так що це альтернативне ліки, стимулює діяльність печінки і знижує рівень холестерину. Крім того, псиліум повинен пов’язувати жовчну кислоту і підвищувати екскрецію холестерину. Існують наукові дослідження, які свідчать про зв’язок між споживанням псиліума і зниженням рівня холестерину. Тим не менш, до цих пір недостатньо ясно, як цей ефект виникає.
Використовуйте насіння подорожника з великою кількістю води

Незалежно від того, ви їсте псиліум або приймаєте порошкоподібну лушпиння псиліума, обов’язково пийте багато рідини, щоб запобігти запор під час лікування псиліума. Перш ніж взяти хоча б склянку води, а потім в ідеалі 2 склянки води. Тому що без правильної гідратації слиз в кишечнику не може набухати – і не розкривати свою дію проти запорів. Якщо у вас є проблеми з вільним споживанням псиліума, ви можете наполягти в воді, соку або молоці, а потім з’їсти його.

Послаблюючий ефект лікарської рослини зазвичай проявляється через 2-3 дні, рідко через кілька годин.

КУПИТИ КУПИТИ МАЛИНУ